O mne

Kučeravá Slovenka žijúca v Prahe, ktorá miluje toto mesto, dobrú kávu, nekonečné prechádzky, zmysluplnú konverzáciu,  marketing, ale hlavne pozitívny prístup k životu. Snažím sa zachytiť čaro prítomného okamihu, kúzlo životných udalostí či radosť bežných dní  a zdielať to spolu s vami. Tak sa nechajte inšpirovať! 

17499018_10209391917460971_1948472752423147564_n

Presne 3 roky života som strávila v Brne, 1 rok v Londýne a počas cestovania navštívila mnohé krásne miesta, no žiadne mi neučarovalo tak, ako Praha, s ktorou to ťahám už od roku 2016.  Som ukecaná, energická a vždy pozitívne naladená. Pracujem v marketingu v Rohlíku, milujem kávu, víno, zelený čaj, zdravé jedlo, cestovanie, fitnes a behanie. Kto ma pozná dobre vie, že zbožňujem upratovanie, ktoré ma neskutočne upokojuje a robiť veci na 120%. Občas rada vymením ruch mesta za domovské Biele Karpaty či neďalekú Moravu. Mám slabosť pre tulipány a lúčne kvety, staré platne, jesennú a jarnú krajinu, tradície, KNIHY a PÍSANIE, pozorovanie atmosféry na letiskách, Pýchu a predsudok, staré československé pesničky, sviečky, meditáciu, dlhé nočné rozhovory, Štyri dohody a etno štýl. Užívam si prechádzky Prahou, objavovanie jej tajných zákutí či príjemných kaviarní, tráviť čas s ľudmi, ktorých mám rada a inšpirujú má,  potom o tom písať, ale hlavne o láske, vzťahoch či samotnom živote!

                                                                                „Jediným dôvodom prečo sme šťastní je, že sme sa rozhodli byť.“ 

Pre viac info nám napíšte na ma.melicherova@gmail.com, navštívte Facebook  DENNIK SLOVENKY  alebo instagram @dennikslovenky